Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 87 článků.
91_20260608_110918.jpg

Komeťácký Kawasaki Team sbíral medaile na Hané

Náš komeťácký Kawasaki Team se o uplynulém víkendu představil na dalším turnaji série Kawasaki Kids Tour, tentokrát na Hané v Olomouci. Početná skupina z komeťácké líhně se představila ve spojené kategorii U9, kde bojovala Julinka Alexová. V kategorii U10 dívek nastoupily Amálka Karkanová, Veronika „Verdy“ Pešková a premiérově také Karolínka Kohoutková. Nejpočetnější zastoupení jsme tradičně měli v kategorii U11, kde jsme mohli sledovat výkony děvčat Nelči Alexové, Maky Tupové a Ádi Bílové, doplněných o chlapecké trio Mari Šplíchal, Adámek Rajnoha a Jirka Varga.

89_20260604_084812.jpg

Finálový den Komeťáckých GP F uzavřel další sezonu

Komeťácký kroužek a miniškolička zakončily letošní sezonu finálovým dnem Komeťáckých GP F. Během celého roku probíhala série turnajů GP F v kategoriích U11, U13, U15 a U17 a právě ve středu 3. června se rozhodovalo o konečném pořadí jednotlivých kategorií. Všichni hráči bojovali o co nejlepší výsledky a zároveň ukázali svým soupeřům i rodičům, kteří se přišli podívat, jaký badmintonový posun za poslední rok udělali. Průběžné výsledky během sezony sice naznačovaly, kde hledat favority, většina kategorií však byla až do posledního turnaje otevřená a každý mohl ještě zabojovat o medailové umístění.

88_20260604_073212.jpg

Komeťáci vybojovali na veteránském MČR kompletní sbírku medailí

Brněnská hala Sprint hostila o uplynulém víkendu Mistrovství České republiky v badmintonu veteránů a trojice komeťáků – Michal Zrůna, Martin Sokol a Standa Kohoutek – zde bojovala o co nejlepší umístění. Odměnou jim byl zisk kompletní sbírky medailí.

86_20260518_125503.jpg

Komeťáci zazářili na mezinárodních turnajích v Opatiji

Chorvatská Opatija se šploucháním vln Jadranu hostila od pátku 15. května do neděle 17. května hned dva mezinárodní turnaje. Pro kategorii U11–U15 to byl Adria Youth International 2026 a pro kategorii U17 pak Adria U17 International 2026. Na obou turnajích řádili, jako černá ruka, všichni komeťáci se svými parťáky pro párové disciplíny.

83_20260504_130228.jpg

MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY KLUBŮ U15!

Tak to vyšlo a jsme nesmírně šťastní. Jsme Mistři České republiky klubů U15. Medaile, která jako jediná Kometě chyběla v žákovských a juniorských kategoriích, je doma. Malé puzzle do sebe zapadly a my jsme si mohli společně v neděli po obědě v Praze v Jeremi Sport zakřičet: „Jooo, je to tam!“ Výjimečné generaci komeťáků to zkrátka vyšlo – forma, zdraví, hvězdičky ve vlasech, třpytky všude (včetně Mácových rukou), vůle, trenéři a komeťácká parta.

82_20260428_154501.jpg

Kuklenda Junior Cup: Malí komeťáci ukázali velké srdce

Čtyři komeťáci z našich kroužků vyrazili na Kuklenda Junior Cup, aby si vyzkoušeli další turnajové zkušenosti. Pro Martina Bendu to navíc byla vůbec první turnajová premiéra, a tak bylo o motivaci postaráno. Mezi staršími se představil Tobík Kolář, zatímco v kategorii mladších nastoupil trojlístek David Slezáček, Martin Benda a Miki Svoboda. Všichni naši hráči bojovali o každý míček a šest náročných utkání dokonale prověřilo jejich herní dovednosti, bojovnost i odhodlání.