5. 2. 2013

Další žlutý ptáček zpíval na Kukledně

V pondělí večer dohrálo naše béčko základní skupinu IV.ligy a po nedělním vítězství Zlína v Podolí s místním céčkem, se nám v případě úspěchu otevírala cesta k druhému místu v tabulce. Kapitán Š@š@ si v i takovém utkání dovolil nechat odpočívat východočeské opory Mílu, Jokeho, Janču a taky nově přestěhovanou Lisu. Příležitost v domácím utkání s VSK VUT Brno dostali Simoneta a Ondra z céčka. Oba sehráli výborná utkání a přispěli k celkovému vítězství svým dobrým výkonem. Ondra dokonce ukořistil dva bodíky a to jak na třetím singlu v třísetovém dramatu, tak i v pohodovém deblu s Karlem na druhém deblu. Simoneta společně s Nelou, také ve třech setech udolaly, své soupeřky. Největší práci měl Š@š@, který dlouho tahal za kratší stranu lana. Nejprve prohrál koncovku prvního setu 24:26, ve druhém se zlepšil a asi mu „pomohlo“ i zranění soupeře v závěru. Do třetího setu již jeho soupeř nebyl schopen pro zranění kolene nastoupit. Přejeme hráči VUT Klecerovi brzké uzdravení , protože bude pro VUTéčko nepostradatelným pro závěr soutěže v boji o setrvání v soutěži. První debl Š@š@ s Mičem (opět Neporazitelným) stejně jako druhý debl svá utkání jasně vyhráli. Karel přidal potřebný vítězný bodík na druhém singlu a Mič s Doubravkou potom nezaváhali v mixu. Nálada začínala být kanárkově žlutá a pomalu se dokonce začalo mluvit i o návštěvě Mekiša . Velice pěkné utkání na závěr sehrála také Nela, která ve dvou setech vybojovala vítězství nad Bárou Kubíkovou. Důležité body přidala hlavně v koncovce prvního setu, který v prodloužení vyhrála. Ve druhém už šla jasně za ziskem celkového osmého bodíku pro Kometu. Základní skupinu jsme tedy zakončili na velice pěkném druhém místě, kdy jsme jako jediní dokázali sebrat suverénnímu Zlínu bodík za domácí remízu z úvodu soutěže. Malou kaňkou tak zůstalo jen předvánoční vystoupení v odvetě ve Zlíně. Co nás teď čeká? O víkendu 16. a 17. února čtvrtfinále se Sokolem Vranovice. V případě úspěchu a postupu bychom narazili na vítěze druhé skupiny BC Premiera. Ale to je ještě móóóc daleko. Prvně „Vranky“. Š@šu teď čeká ještě velice těžký boj v domlouvání termínu, protože minulé roky nás jasně přesvědčili, že soupeře od Můšovských jezer dostat na kurty je někdy pekelný problém. Takže nyní všichni trénovat pilně jako včeličky a hrrrr na ně.

P.S. Jo a nezapomeňte Komeťáci , že v sobotu se paří na narozkách Nelky, Makyny, Kléry, Douby a Toma.