3. 2. 2013

Úspěch legionářů v Trenčíně

Komeťáci ve službách týmu Aliq Bratislava Tom a Marek měli úspěšný nedělní zápasový den. Tým Aliq výhrál první souboj s M Sport Trenčín 5:3 a v druhém hrál přímou bitvu s Cevou Trenčín B o postup mezi první čtyři týmy druhé nejvyšší ligy Slovenska. K postupu stačila remíza a tým od řeky Dunaje to neponechal náhodě a vyhrál rovněž 5:3.

Tomáš měl dnes 100% úspěšnost a vyhrál 4 zápasy ze 4 hraných, Marek vyhrál 3 zápasy ze 4 a ten jeden ztracený zápas byl v derby proti Braňovi Hromníkovi ve službách trenčínského klubu, s výsledkem 20:22, 23:21, 16:21 - zápas na až krev, kdy rozhodla po 40 minutách hry lepší Braňova fýza v koncovce třetího setu.

O medailové umístění na Slovensku se bude hrát v Bratislavě začátkem dubna, sympatická kapitánka týmu Saša už kuje plány na dobítí medaile. Na fotce je tým Aliq před halou v Trenčíně, kdy se k nám na focení přidal místní pes lední – Mišo Matějka, který halu hlídá.