24. 10. 2022

Éčko přehrálo BC Hamry

Kometa E porazila v V.lize BC Hamry n.S.

Díky přísně odloženému zápasu byl duel Komety E s Hamry sledovaným utkáním s jasnou misí-vyhrát. Mise splněna. Vyhráli jsme 6:2 a připsali si první výhru v tomto ročníku.Soupeř i přes snahu odložením zápasu soustředit svou nejsilnější sestavu nakonec do Líšně stejně dorazil s sestavě oslabené. Přesto to byl nevyzpytatelný soupeř a nechtěli jsme nic podcenit.Oba debly v sestavě Dušan Nechvátal/Víťa Strádal a Jindra Řepka/Tomáš Procházka spolehlivě vyhrály první zápasy. Sestry Vencálkovy nepřijely, dámský debl byl tedy skrečován a vedli jsme 3:0. Lucka Syrovátková se proti favorizované Zítkové postupně zlepšovala a málem dovedla druhý set do prodloužení. Škoda. Michal Fedorko s kapitánem hostí Zítkou svedl třísetovou bitvu, kterou zvládl a vedli jsme 4:1. Já jsem sice proti Vrbkovi bral první set, ale pak jsem se trápil s novým míčem a bitvu vyházených autů jsem ve třech setech prohrál. Jindra ale i přes handicap s rýmou neskutečně zabojoval a porazil mladou jedničku Hamrů Vytlačila ve třech setech a připsal nám vítězný pátý bod. Tom Procházka s Hankou Nechvátalovou dovršili výhru skvěle odehraným mixem proti těžké dvojici Vytlačil/Zítková a mohli jsme slavit důležité vítězství. Hráčům patří dík za nasazení a fandění. Do zbytku sezóny máme výsledkově dobrý základ a chceme zabojovat o play-off.Zdeněk