29. 11. 2021

Kometa E přes nadějný začátek z Hradiště body neveze

Ve 4. kole nás v Uherském Hradišti čekal domácí omlazený tým. My jsme poprvé přizvali na hostování ze Sokolu Růžďka mladého Tadeáše Holce.Oba úvodní mužské debly vybojovali po boji ve třech setech naši skvělí borci Dušan s Michalem F. a Máca s Mitchem. Vedli jsme 2:0.Soupeř má na soupisce Dominiku Matulovou, která zatím v šesté lize dominuje. Poprvé se představila v ženském deblu, kde však naše holky Bára s Alčou v prvním setu statečně vzdorovaly a prohrály až v koncovce 23:21. Druhý set už soupeřky ovládly jasněji a Hradiště snížilo. Souběžně ale výborně hrající Tadeáš na trojce singlu vyhrál ve dvou setech a vedli jsme nadějně 3:1 na zápasy.Bohužel však už nikdo další bod nepřidal. Já jsem prohrál s domácím kapitánem Rokytou, Michal po velkém boji s mladou domácí jedničkou Nagym na tři sety a Matulová nám sebrala další bod v singlu proti Lucce. Poslední naděje se upnuly na závěrečný mix, do kterého jsem poslal Tadeáše s Bárou. Ani tady ale kýžený bod na alespoň konečnou remízu nepřišel.Domácí tedy otočili průběh na konečných 5:3 a my musíme vyhlížet už další neděli, kdy k nám zajedou na dvojzápas Zlín a Chropyně C.Zdeněk