11. 3. 2020

Play off BÉČKO a DÉČKO

Play off soutěží JmBaS se v neděli 8.3. týkaLo našeho Béčka, které nastoupilo ve čtvrtfinále 3.ligy a Déčko v semifinále 4.ligy.

Obě soutěže jsme pořádali na domácích kurtech a až na zraněného Easyho z Déčka jsme byli v plné palbě.
Béčko rozehrálo boj o vše s Kunovickým Béčkem oběma mužskými debly. Tetokrát se rozdělila dvojice Michal Zrůna s Marianem Königem, kdy Marian šel do boje s Mirandem a Michal s Mílou. Oba zápasy byl boj a rozhodovalo se až ve třetím setu. Míla s Michalem vybojovali výhru 21:19 naopak druhý debl stejným poměrem lehl. Mirando nastoupil s teplotou, ale i tak se bylo na co dívat a oba zápasy nabídly nadprůměrný badec. V dalším utkání se našim holkám Báře V s Klérou podařilo přehrát opět ve třech setech a opět 21:19 v koncovce své soupeřky a vedli jsme 2:1. Navíc opět ve třetím setu, ale tentokrát "hladce" 21:18 vítězí Víťa Baisa na trojce singlu a my máme blíže k výhře. Bohužel, jak Míla, tak i Michal své zápasy prohrávají a vše zůstavá na raketách Báry v singlu a mixu Marian – Kléra. A zase třetí sety a zase drama až do konce. Mix prohrává, ale Bára vše zachraňuje a remízku a tím si vynutíme zlatý zápas. Začíná licitování a do hry jde mix Míla s Bárou. První set ovládá soupeř, ale ve druhém to vypadá, že by jsme mohli myslet opět na dramatickou koncovku třetího setu. Bohužel bylo to jen naše přání a tak prohra 0:2 na sety ve zlatém zápase nás posílá do bojů o 5-6 místo a soupeře do semifinále s Podivínem A.
Déčko čeká na svého soupeře z dvojice Slatina C a Badmen A. Badmeni jsou silně oslabení, ale i tak dotáhnou zápas do zlatého špilu a zde v singlu mužů rozhodují o tom, že v semifinále nastoupí proti nám. Úvod máme opět skvělý. Oba debly mužů jasně vyhrají a navíc vyhrává i Vojta na trojce singlu. Nikol tentokrát vypadá, že by to mohlo vyjít, ale soupeřka rychle odhaluje místečka, přes která se prosadí a plně toho využívá. Vedeme 3:1 a do pamětí se vloudí myšlenka, že i Béčko mělo takto rozehraný zápas, ale postup z toho nebyl. Déčko, ale tento scénář rychle škrká z programu. Mix Hanka s Romčem si ponechávají letošní neporazitelnost a Jindra, ten ví, kdy se má začít vyhrávat, sfoukne svého soupeře na singlu a přidává vítězný 5.bodík. Holky Hanky v deblu i přes velmi dobrý výkon si připisují teprve druhou prohru v sezóně, ale naší radost to nekazí. Stejně jako Mirandova zdravotní prohra na jedničce singlu. A Déčko si může vychutnat ten super pocit – JSME VE FINÁLE !!!! O5 nás přišlo podpořit velké množství fans, včetně našich juniorů. Všem díky a sejdeme se ve finále.