11. 1. 2013

Vítězné béčko s novymi posilami

V pondělí 7.ledna 2013 odehrálo naše béčko další utkání 3.ligy a to doma na Kuklendě proti družstvu Podolí C. Soupeři jsme měli co vracet. V listopadu jsme v Podolí lehli 5:3 a ani naše áčko nebylo na kurtech těsně za hranicemi Brna úspěšné. Při poslední pařbě na Kuklendě se hlavně upekl duležity krok pro útok na čelní pozice ve 3.lize. Do Komety byly zaregistrováni dva nový borci. Náš velký kamarád a účastník mnoha badecových akci s Kometou – Míla Sáňka a jeho vychodočeský parťák Michal "Joke" Říha. Kluci zvládli premiéru na jedničku a urvali 3 body. Utkání jsme vyhráli celkově 6:2, když jsme vyhráli 1 a 3.singl zásluhou Š@še a Jokeho, oba mužské deblíky i s novou dvojící Míla – Joke, duležitý bodík přidaly i Lisa s Nelou v deblu žen a poslední vítezný bod přihodila mixová dvojice Doubravka s Milou. Na 2.singlu Karel nešťastně ztratil koncovku třetího setu s Pedálem, kdy měl Karel dokonce mečbol. V singlu žen Lisa odehrála velice dobře první set, který ale také bohužel ztratila v nastavení a ve druhém vzdorovala soupeřce jen do poloviny setu. Ale ani tyto dvě prohry nic nezměnili na našem jednoznačném vítězství. I přes vítězství jsme sice stále na třetím místě , ale se šanci na útok na druhou pozici ve skupině v závěrečném domácím utkání s VUT.