18. 3. 2019

Déčko nestačilo na BS Brno

Snažli jsme se, makali jsme, bojovali, ale na silného soupeře v semifinále 6.ligy to nestačilo. Déčko v semifinále narazilo na favorita celé soutěže družstvo BS Brno. V jeho čele hraje bývalý hráč 1.ligy Tomáš Voves a doplněn o mladé hráče z vlastní líhně. První utkání se odehrálo na kurtech soupeřů 3. března ve sport centru Vikroria a odveta v neděli 17.3. u nás. Zahrálí jsme si všichni a zkusili si zahrát si těžké zápasy. V prvním utkání jsme dokonce zaskočili soupeře v jeho parádní disciplíně v mixu, kde za celý soutěžní ročník dosud neprohrál. Chytrá hra Toma Easyho s přesnou Hankou na síti platila na soupeře a naši zaslouženě vyhráli. Ještě naději vykřesal opět Easy na trojce singlu a najednou byl průběžný stav 2:2 a to ještě holky hrály třetí set a Vojta hrál nadějně na dvojce singlu. Bohužel zápasy se nepodařilo dotáhnout do vítězného konce a z prvního utkání jsme si zapsali prohru 2:6. V odvetě jsme opět chtěli uhrát nějaký dílčí úspěch. Bod opět připsal Easy a Máca s Michalem drželi naději na prvním deblu, kde prohráli až ve třetím setu. Jinde naděje na body už nebyla a tak jsme prohráli odvetu 1:7. Teď nás čeká zápas o 3.místo na finálovém dni 13. nebo 14. Dubna 2019 dosud na neznámém místě. Našim soupeřem bude na 99,9 procent družstvo Badminton Uherské Hradiště.