25. 9. 2018

Úspěšná komeťácká sobota

Minulý týden 14. a 15. září proběhlo malé komeťácké soustředění a hned další víkend a to v sobotu 22.9. vyrazili někteří hráči prověřit své schopnosti na turnaje v ČR, ale i v Polsku. Darek byl velice úspěšný na turnaji v Myslowicich, kde se svým parťákem Gregorzem Radeckim celý turnaj vyhráli a navíc ještě se svojí mixovou parťačkou Danutou Maciejewskou získal stříbro. Výborná forma před startem ligových soutěží. No a protože jeho komeťácká parťačka Terka Weinerová ve stejný den vyhrála, se svojí parťačkou Ivet Strnadovou, GP C v Olomouci v deblu, mají se jejich soupeři na co těšit. Z těch mladších jsme měli ve hře Vojtu Čupu, který hrál na GP C v Přerově. Marathonský turnaj, který trval 11 hodin nakonec vynesl Vojtovi bronzový pohár v obou hraných kategoriích a to v mixu, s Adélou Špačkovou z TJ Klimkovice a nakonec i v singlu. Všem hráčům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu badmintonu SKP Kometa Brno.