8. 12. 2012

Iris – dáma drahých kovů

Zatím co ostatní propadají předvánoční panice a někteří pomalu začínáji přemýšlet co nadělí svým nejbližším, komeťačka  Iris se rozhodla na druhou adventní sobotu, že si udělá radost a obohatí svojí sbírku cenností o nějaké ty parádičky z drahých kovů.

Pro své nákupy si nevybrala ani lidmi nacpanou Vaňkovku, ani Olympii, kam stojí auta frontu na parkování už od Komárova, ale halu Spirnt se šestí badecovými kurty, kde se hrála populární VaŠe Liga. V prvním špile narazila na gentlemanna, který ji taktně upozornil, že rád smečuje, ale bude se snažit, aby Iris nezasáhl. Podařilo se mu to. Iris nezasáhl, ale k jeho nelibosti Iris zasáhla 15 x míčkem jeho stranu kurtu a džentlas balil kufry a šel potrénovat svojí obavánou smeč mezi malé děti. 

Iris vyhrála suvereně skupinu a vhrhla se zařezávat borce v play off. Lítali z kurtu, jak piliny od cirkulárky a tak se Iris zastavila až v semifinále. Ale protože přišla pro parádičky na krk, vybojovala úspěšně bitvu o bronzovou medaili a k tomu si přidala ještě bonus v podobě GOLD medaile za nejúspěšněční hráčku nežného pohlaví na celém turnaji.

Irči moc gartulejeme a přejeme další ozdoby do šperkovničky. Kromě Irči byl v sobotu ještě v akci Š@š@, který se zúčastnil školení rozhodčich u příležitosti turnaje GP A U 19 v Jehnicích. Dostal se i k rozhodování zápasů a dotáhl to až do semifinále. V jednom ze zápasu rozhodoval i švicu Lukáše Ostrého, který s námi chodí hrávat ve středu na VUT. Lukynova sestra Veronika svou soupeřku v prvním kole přehrála. Oba Komeťáci prožili úspěšnou badecovou sobotu.


badec.cz Sport pro tebe INA Sport Elan
Kometa na Facebooku
vytvořila MEDIA AGE Media Age logo