6. 12. 2012

Komeťáci na vítězné vlně

Že včera chodíl čert a bral sebou všechny zlobivé děti ví každý, stejně jako to, že kromě zlobivého čerta chodí i Mikuláš , který naopak naděluje dětem hodným. Včera se nadílka odehrála i na kurtech VUT na ulici Údolní, kde hrálo naše béčko další zápas 4.ligy. Většina hráčů VUT zřejmě byla po celý rok moc hodná, protože Komeťáci nadělovali soupeři jeden míček za druhým na jeho polovinu kurtu. V sestavě opět pro drobné zdravotní problémy chyběla novomanželka Lisa, kterou znovu nahradila Janča Havlová. Perfektně nám vyšel vstup do utkání, kdy jsme postupně vyhráli čtyři zápasy v řadě. Jako první šly z kurtu naše deblistky Nela s Jančou, které vyhrály po velmi dobrém výkonu 2:0. Š@š@ na prvním singlu povolil až v pulce druhého setu, kdy mu soupeř utekl až na stav 18:13, ale potom Simčin miláček zapnul a vyhrál ve dvou setech. Mič na druhém singlu chtěl určitě napravit své zaváhání z Podolí. A opravdu se mu to povedlo, stal se opět Mičem – Neporazitelným. Sice ve třech setech , ale urval další bodík a všem se začalo klidně dýchat. Když ještě Karel na „trojce“ nepovolil soupeři žádné překvapení vedli jsm e 4:0 a vše vypadalo velice slibně. Ale jak to už bývá , ten poslední krok bývá i krokem nejtěžším. Janča nastoupila proti ostřílené soupeřce Báře Kubíkové. První set se obě hráčky tahaly a Janča si jen velice těžko zvykala na , pro ní, neznámou halu. Bohužel celý zápas Janča bojovala spíše s tou halou než ze soupeřkou. V první setu Janča vyhrála, v druhém stejným výsledkem prohrála. Ve třetím se se opět dohrávalo v koncovce a Bára tentokrát odmítla nadílku a poslala poslední míček na stranu Janči a v pěkném bojovném utkání vyhrála domácí hráčka, která je i vedoucí oddílu 22:20. V souběžně hraném mixu se rvali Rasťo s Doubravkou. V první setu si nechali soupeře na začátku utéct a přes mocný finiš již set nedokázali zachránit. Ve druhém se výrazně zlepšili a vypadalo to v jednu chvíli, že si jdou hladce pro rozhodující třetí set. Ke konci druhého setu však přišlo několik chybiček, k tomu se přiklonilo i štěstí na stranu soupeře a navíc si za stavu 28:28 soupeř přiřkl bod, který měl být bodem pro naše hráče. Následně proměnil již x-tý mečbol a rázem to bylo 4:2. Naštěstí v souběžně hraném prvním mužském deblu řádili Š@š@ s panem Neporazitelným a hlaďoučce si připasli pátý a pro Kometu vítězný bodík. Že Karel už přestává být jen singlistou se ukázalo v posledním utkání, kterým byl druhý debl mužů. Soupeř nastoupil sice s jedním s nováčků, ale to nic neubírá na faktu , že Rasťo, kterého chvíle pozlobila i křeč , spolu s Karlem jasně přehráli svého soupeře a potvrdili naši výhru 6:2. Takže jsme se i s fanoušky Mácem, Klérou, Ondrem a Simčou – pořád sledující Š@šu- mohli plácnout po našem vítězství 6:2. Ani tady nebudu psát po jaké dlouhé době to bylo vítězství našeho béčka. Byla to taková dráždivá injekce před našim výjezdem do Zlína, kam vyrážíme 14.12. Všecm hráčům děkujeme za předvedený výkon a asi bych nejvíc ocenil Miče, který si v singlu opravdu hrábl na dno a bylo na něm vidět, že fakt chce vyhrát.