26. 3. 2017

KOMETA B v semifinále

Na neděli 26.3. jsme si s týmem SK SlatinaB domluvili dvojutkání a tím boj o možnost postupu do semifinále.

První zápas se začal od 18:00 tradičně jako první šly do hry oba mužské debly, borci se pořádně činili a tak zanedlouho bylo skóre v náš prospěch 2:0.

Do hry nastoupily naše holky a Nýva na trojce singlu. Zatímco Nýva neponechal nic náhodě a prosvištěl zápasem jako uragán a připsal další bodík pro Kometu, holky bojovaly. Na Janči bylo znát, že ještě v sobotu měla hlavu i energii úplně jinde. Janča je totiž výborná floorbalistka av sobotu se svým týmem hrály semifinale, které vyhrály 3:4 a pak hned ještě finale, taky výhra 3:4,ale po 18 samostatných nájezdech. Kromě toho to ještě Janča sama organizovala. Ve světle těchto událostí buďme rádi, že Janča našla halu a přeorientovala se na badec. Nicméně soupeřky Nečasová a Mazálková byly nad síly našich holek a tak Slatina snižuje na 1:3.

Ani v singlu si mírně unavená Janča se svou soupeřkou nedovedla poradit a tak Slatina bere druhý bod.

Borci na prvním a druhém singlu bojují o každý bodík, abychom měli skóre do dalšího utkání co nepříznivější. Hubert se v prvním setu trápí s přesnou hrou Zdeňka Řičánka, ale nakonec je štěstíčko v koncovce na naší straně a bereme set 21:19, v druhém setu úplně jiný průběh a rychlý závěr 21:9. Sokolík nastoupil proti Michalu Rafajovi, bylo jasné, že borci se budou rvát o každý bodík. První set bere Marťas 21:18, v druhém bohužel několik promarněných matchbolů a výsledek 23:25, ve třetím setu už nebylo kde brát a tak Slatina bere svůj třetí bod.

A to nejlepší nakonec naše dvě emoční mixové bomby Lisa s Darkem. Oba hrají to co mají, drží se své taktiky a to se vyplací.

Suma sumárum první utkání výhra 5:3

Jdeme do druhého utkání. Naše sestava zůstává neměnná, ale Slatina udělala změnu na všech postech v sestavě.

Tak Kometa jdeme do toho !!!!!!!

Nebudu se dlouho rozepisovat, jak kdo hrál, prostě všichni jste byli užasní, Janča vyhrábla poslední kapku sil a urvala vítězství ve třetím setu v ženském singlu, holky smolně prohrály první set v deblu 22:24 a ve druhém jim koncovka utekla o pidi kousek, nakonec to byl, ale jediný bod pro Slatinu. Borci jeden vedle druhého spanilá jízda a jednoznačné výsledky. Druhé utkání skončilo výsledkem 7:1 pro Kometu.

Tím jsme si zajistili účast v semifinále proti BC Lokomotiva Kunovice A – držte nám palce.

Moc děkuji všem hráčům za účast a podané výkony, všem fanouškům za podporu a týmu Slatina za skvělou komunikaci při domlouvání zápasů i při vlastním utkání.