30. 10. 2016

Důležitá výhra Komety „C“

Dne 30.10.2016 od 09.00 hod nastoupilo Céčko k důležitému utkání v domácí hale proti tradičně nepříjemnému soupeři SK Žíznivý papoušek. Všichni si nejspíš uvědomovali, vo co go. Případná prohra by sice ne zcela jistě, ale minimálně výrazným způsobem ovlivnila naše možné konečné setrvání ve čtvrté lize. A jako již tradičně proti tomuto soupeři byl povolán Marian a jeho stálého parťáka v deblu Mácu nahradil Mitch. Na rozehřátí se začalo oběma mužskými debly. Miru Geršla doplnil na jedničce Tom Hornung a jak již bylo naznačeno Marian byl společně s Mitchem. První sety u obou deblů byly mírně nervózní a vedení se přelévalo z jedné strany na druhou. S mírnější jistotou, podpořenou herním výpadkem soupeře v druhém setu, si pro první body došel Marian s Mitchem, proti Pipek – Zrůna, když vyhráli 21:17 a 21:11. Stav 1:0. Na jedničce deblu se to tahalo o každý bodík. Nicméně, Mira s Tomem odvedli proti dvojici König – Faltus, parádní kus práce a po infarktovém závěru v druhém setu si připisují vítězství 22:20 a 24:22. Stav 2:0. To už se rozehrál debl holek. Lisa s Doubravkou proti Dvořáčková – Dolejšová. Prví set, jak kdyby se okopíroval od mužských deblů. Nervozita na raketách byla znát. Šťastnější však byla Lisa s Doubravkou a první set vyhrávají 21:19. Ve druhém jim ale soupeřky sebraly vítr z plachet a naše holky se topily ve vlastních chybách a proto ho prohrávají výrazně 9:21. Jde se do třetího. A v tom výrazně vládne Lisa a to nejen sprostými slovy, ale i raketou. Třetí jde za námi 21:15. Stav 3:0. V souběhu s holkama hraje Mitch na trojce singlu proti Šteflovi. Mitch trochu kouše v prvním setu, ale celkově soupeř s přehledem vyhraje 18:21 a 13:21. Stav 3:1. Mira nastupuje na jedničce singlu proti Königovi. Byl to boj hodný finále olympijského turnaje. Borci se rvali o každý míč. Ale my máme prostě Miru a ten si mohl po setech 21:19 a 21:17 dát zasloužené kafíčko. Stav 4:1. Minimálně remíza je zachráněna. Ale my potřebujeme vyhrát!!! Dvojku singla hraje Džanek proti Pipkovi. Džankův úkol zní jasně, užít si to a vnitřně doufá v uhrání alespoň 12 bodů v každém setu. Nakonec to bylo bodů 15, ale v obou setech dohromady. Jasná prohra 8:21 a 7:21. Stav 4:2. Na závěr se současně hraje ženský singl a mix. Na singlu Lisa bojuje, ale soupeřka je mírně šťastnější. Lisa prohrává 17:21 a 17:21. Stav 4:3. Vše je o mixu. A v něm vládnou naši. Marian s Doubravkou zdolávají Zrůnu s Možnarovou 21:16 a 21:11 a zapisují celkové skóre 5:3 pro domácí Kometu „C“. Díky všem za dobrou práci. Další zápas nás čeká na horké půdě v Kunovicích. Džanek