12. 10. 2016

Nářez ve Zlíně

Nedělní obídek v podobě kačenky se zelím vyměnilo naše Céčko za snahu urvat bodíky na horké půdě Zlína, kde odehrálo utkání 4.ligy proti domácímu Allivictus. Silného soupeře jsme chtěli potrápit hlavně přes holky a debly kluků. Tento záměr se podařilo naplnit jen částečně, ale pěkně popořádku. Dvě auta se rozdělila na kluky a holky. Míra G. nabral Tomáše, Víťu (premiéra ve 4.lize) a svého deblového parťáka Mírka H. Druhé auto ve složení Doubravka a Lisa coby hráčky a Hanka coby individuální pečovatelka o malého Marka Šplícheca, který si nechtěl nechat ujít zápas své mamky Lisy.

Ve Zlíně nás přivítaly dvě účastníce našich kempů a to Iva Hochmannová a Simča Škodová, přičemž Simča je novou oporou Zlína a Iva fanynka Simče. Potom se do haly vřítil Luba Kesl a u panáčka jsme doladili detaily utkání. Luba přislíbil dva bodíky pro nás a toto se nakonec bohužel ukázalo jako maximum čeho jsme mohli dosáhnout.

Mužské debly. Šlo to až moc rychle. Mírové na jedničce byli pod tlakem od prvního míčku a když k tomu přičteme fakt, že Míra H. jel do Zlína ve stavu, že nemohl zvednout ruku pořádně nad hlavu, nebylo za chvíli co řešit. Jo ta ruka byla samozřejmě pravá. Na dvojce Víťova premiéra nejen ve čtverce, ale i na deblu. Soupeř se nějak na ty deblíky poslední dobou zaměřil. I tady 2:0. Zlíňákům za jejich deblové představení palec nahoru. No a šly na to holky. Tady jsme pokukovali po bodíku a ten nakonec i přišel, ale byla to dřina. Lisa několikrát lehce zaklela, že by i po 22 hodině v bedně šíleli co se to tam dostalo, ale výhra nakonec patřila Doubravce a Lise. Víťa mezitím předváděl super výkon na trojce singlu. Proti malému velkému Lubovi to dotáhl až do třetího setu. Bohužel chyběl kousek. Možná více odvahy při zakončení nebo možná naopak trošičku více trpělivosti při výměnách. I tak Víťa ukázal, že bude platným hráčem Komety. Oba Mirkové potom prohráli své singlíky 2:0. Míra H. byl limitován rukou a druhý Míra prohrál nešťastně koncovku prvního setu, ve kterém skoro celou dobu vedl a druhý set už Honza Voráč Mirka přehrál. Lisa v singlu. Zase ji to párkrát ujelo do éteru, vícekrát trefila konstrukci haly při svém dlouhém podání, ale vše zvládla a přihodila druhý bodík. Kurňa Lubo, taky jsme to mohli domluvit na tom baru na remízku !!!! Posledním utkáním byl mix. Chcete být úspěšní v mixu? Tak první předpokladem je, že tvůj klučičí parťák se jmenuje Marian. My máme svého Mariánka Blažka v Kometě (Asi nejvíc bodující borec v historii Komety) Papoušci mají svého Mariána Königa a Zlín má Mariána Šima. A ten byl všude. Naši Tom s Doubravkou i přes snahu obou další bodík pro Kometu nepřipsali a Zlín tak po zásluze zvítězil 6:2. Gratulace soupeři k velmi kvalitnímu výkonu a my musíme zabojovat v dalších utkáních. A tak jediným spokojeným Komeťákem byl malý Marek. Dudlík něco na zobku a leháro v sedačce, zkrátka nedělní pohodička.