28. 11. 2015

Áčko odehrálo 3. kolo II. ligy

Áčko dorazilo v sobotu 28.11 na kurty ZŠ Horní odehrát poslední dva zápasy základní části II. ligy. V domácí tělocvičně brněnské Premiery se utkaly týmy Židlochovice A, Kometa A, BC 66 Ivančice Premiera A.

Na utkání jsme dorazili ve stejné sestavě jako v prvním kole tj. Marek, Šplíchec, Lukáš Konárek, Joke, Míla, Martina, Hanka Š. a Klára.

Ráno jsme nastoupili proti Židlochovicím s touhou uhrát aspoň remízu. Komplikací bylo Markovo bolavé koleno, díky kterému si troufnul ráno jen na jeden zápas. Byl jím 2. debl s Mílou, který skončil porážkou v napínavém utkání 1:2 s pro nás již tradičně prohraným setem v nastavení. Porážkou bohužel skončil i 1. debl a ženský debl. Hanka s Klárou měly k bodům hodně blízko, jen těsná prohra 19:21 ve druhém setu je zastavila v jejich snažení. Další těsně prohraný set si "užil" i Šplíchec v napínavém singlu proti Michalovi Weinbrennerovi. Uhráli jsme nakonec jen 3 body díky ŽS, 3. MS a MIXu a místo remízy tu byla porážka 3:5.

Chuť jsme si spravili v našem posledním utkání v základní části pro Ivančicím. Pozměnili jsme trochu sestavu. Marek si zahrál 1. debl s Lukášem a byla z toho výhra ve dvou setech. Stejnou výhru zařídíli i Joke s Mílou v 2. deblu. Hanka Š. s Klárou to měly proti sehraným holkám z Ivančic složité, ale nakonec to byla jediná prohra v tomto utkání. Své 3setové singlové bitvy pak zvládli i Marek i Joke. Hladké výhry přinesli Lukáš s Martinou v mixu, Martina a Šplíchec v singlech. Byla z toho výhra 7:1.

O body jsme se dnes podělili takto:

Maximum 4 zápasů odehráli Lukáš K. (3 výhry, 1 prohra), Martina (4:0), 3 zápasy Marek (2:1), Joke (2:1), Míla (2:1) a Šplíchec (1:2), 2 zápasy Klára s Hankou Š. (0:2). Tabulku s jednotlivými utkáními najdete i na webu Tournament Software.