31. 3. 2015

Bramborová medaile, která potěší

Letošní sezonu zakončilo céčko na finálovém dni play off v boji o 3. místo proti TJ Chropyně B. Už samotná účast byla nad plán proti tomu co jsme si před sezonou naplánovali. Cílem byla jednoznačně záchrana a najednou jsme trápili RSCéčko v semifinále a byli důstojným soupeřem Chropyni B v boji o třetí místo.

V samotném zápase o bronz i přes konečný výsledek to byl obrovský boj a byla reálná šance na zisk 3.místa. V úvodním mixu nastoupili Doubravka s Ondrem, ale na své soupeře nestačili. Soupeř nepostavil druhý debl a tak bylo po prvním utkání paradoxně srovnáno na 1:1. Kuba na trojce singlu bojoval proti Patrikovi Benešovi, který občas zaskakuje i za áčko ve druhé lize. Kuba se držel a ve druhém setu, který Kuba ovládl to vypadalo, že našel recept na svého protivníka. I ve třetím měl smečující Kuba navrch, ale zase ta koncovka. Klasika 19:21. V singlu žen Nela potvrdila výbornou formu z minulých zápasů a svoji soupeřku vyhnala z kurtu velice rychle. Bylo tedy srovnáno na 2:2. V deblu žen Makyna s Lisou odolávaly přesné hře soupeřek, kde prim hrála bývalá druholigová hráčka Medunová. Naše holky až ke konci prvního setu našly recept na hru dvojice z Chropyně, ale to už bylo pro zisk prvního setu pozdě. Ve druhém to vypadalo, že b se holky mohli poprat o set třetí, ale stejně jako Kuba, v části kolem 16 bodu začali zápas ztrácet a nakonec se třetí set nekonal. Na dvojce singlu Vorbič jen velice těžko hledal obranu proti kvalitnímu soupeři. I když Tomáš udržel míček ve hře v pěkných a dlouhých výměnách, tak soupeř byl v zakončení důslednější a vyhrál 2:0. Ve hře byl další Tomáš. Ten opět makal, tak jak jej známe. Žádný míček pro něj nebyl ztracený, ale céčko mělo letos zkrátka smůlu, že sety se hrají do 21. Opět průběžné vedení, opět nadějný náskok a opět ztráta zápasu v koncovce. Stejně tak nakonec dopadl i debl Ondra právě zase s Tomášem M. Škoda. Trošičku štěstíčka a …… Ale ne. Žádné slzičky, sezona dopadla na výbornou. Céčko dokázalo svoji příslušnost ve 4.lize a rychle dalo zapomenout na obavy o účast třeba v případné baráži. Pro úplnost ještě doplním kdo se o letošní super sezonu postaral : Karel, Tomášové Vorbič a Míča, Ondra, Kuba, Lukáš O., Marian, Doubravka, Nela, Lisa a Makyna. Všichni hráči dokázali bodovat, všichni hráči dokázali dodat kamínek do mozaiky, která znamenala konečné skvělé 4.místo.