16. 6. 2014

Ukončení sezóny dětské přípravky a kroužku

Naše malé naděje ukončili sezonu oddílovým turnájkem ve středu 11. června v hale na VUT. Nejprve přišli na řadu hráči a hráčky badmintonového kroužku. Po nich naběhli účastníci přípravky. I přes velké vedro, které panovalo venku se v klimatizované hale byla účast velice pěkná.

Turnaj deti 11.6. KROUZEK

Mezi kluky dominoval Pavel, který vyhrál jak základní skupinu, tak i následné play off. Vyhrál všechny zápasy a zaslouženě zvítězil. Druhý Ondra ve finále podal velice pěkný výkon a odměnou mu byla stříbrná medaile. Ve velkém boji o bronz slavil po nejtěsnějším možném výsledku Lukáš. Ale i Tomáš si odnesl medaili, protože za velikou bojovnost byli medaile připraveny pro všechny hráče..

Skupina 1 hrála na jeden set do 15 a následně semifinále o 4 a 3 místo a finále o 2 a 1 místo.

Poradi skupiny 1:

1.  Pavel

2.  Ondra

3.  Lukaš

4.  Tomaš

S křehkými nadějemi v kategorii dívek nastoupil i malý Honzík Vrtek, pro kterého by první skupina byla ještě velký krajíc. V přímém souboji o titul královny Komety vyhrála Verča nad Juliánkou a proto si obě rozdělily zlatou a stříbrnou medaili. U třetího Honzíka bych se rád na chvíli zastavil. Jako správný mladý gentlemann se tak choval i mezi dívkami. Bylo mu jasné, že nemůže všem darovat vítězství, protože to by jej mohli mít za „prohránka“ a taky nemohl všechny „zaméct“ z kurtu, protože to se zkrátka nedělá. A tak se zachoval velice správně. Dvě děvčata porazil a dvěma věnoval výhru. Proto mu všichni bronzovou medaili, kterou si pověsil na svojí mužskou hruď strašně moc a moc přáli. Ale i čtvrtá Viktorie a pátá Julinka hrály jako na mistrovství světa a tak i ony odešly ozdobeny drahými kovy.

Skupina 2 hrála na jeden set do 15 systém každý s každým.

Poradi skupiny 2:

1.  Verča

2.  Juliana

3.  Honzík

4.  Viktorka

5.  Julie

Turnajek děti 11.6. PRIPRAVKA

Rozděleny byly do 2 skupin.

Poradi skupiny 1:

V přípravce si to rozdali borci mezi sebou na jeden velký set a byla to bitva o každý míček. Většina zápasů byla vyrovnaná a rozhodovalo se až v koncovkách. Pro zlato si tak došel bez jediné prohry Tomáš. Stříbro bral Ondra a v souboji o bronz se nakonec radoval Kuba před Vojtou.

Skupina 1 hrála na jeden set do 21 systémem každý s každým.

1.  Tomaš

2.  Ondra

3.  Kuba

4.  Vojta

Ve druhé skupině si oba nasazení borci poradili s bojovností čtyř děvčat a rozdělili si tak dvě první místa. Mezi děvčaty potom dominovala Kája, která pěkně trápila i oba kluky. Na čtvrtém místě se umístila Domča, které tak již po několikáté utekla v této sezoně „bedna“. Určo se, ale hecne a v příští sezoně to bude už vycházet. Na pátek místě skončila Monča, která ještě nedávno hrála v kroužku, ale už na tomto turnájku jasně naznačila, že to bude lepší a lepší. Šesté místo potom pro nejmenší účastníci Danielku. I ona má ještě vše před sebou.

Skupina 2 hrála na jeden set do 15 systémem každý s každým.

Poradi skupiny 2:

1.  David

2.  Adam

3.  Karla

4.  Dominika

5.  Monika

6.  Danielka


Všem hráčkám a hráčům "malé" Komety přejeme nejprve samé jedničky na vysvědčení a potom spoustu slunička a bohaté zážitky při prázdninových lumpárničkách. A samozřejmě se těšíme na všechny na našich dvou letních kempech na Kuklendě.

Odkaz na fotky: http://hapkometa.rajce.idnes.cz/Badmintonovy_turnaj_VUT_11.6.2014/


badec.cz Sport pro tebe INA Sport Elan
Kometa na Facebooku
vytvořila MEDIA AGE Media Age logo