14. 1. 2014

Céčko v přímém souboji udrželo pozici nejlepšího týmu 5.ligy

Kometa ovládá 3. i 5. ligu. Po utkání našeho béčka, které porazilo ve 3.lize BC RCS B, o upevnění pozice vedoucího týmu bojovalo céčko v neděli 12.ledna večer na Kuklendě proti družstvu Spartaku PBS Brno. Hosté byli dosud s našim céčkem bodově srovnaný. Po remízce v Kunovicích jsme však chtěli bodovat naplno a odskočit v tabulce našim soupeřům i tabulce 5.ligy. Vzhledem k tomu, že Karel zaskočil úspěšně v béčku museli jsme sestavu přizpůsobit tak, abychom se na konci mohli radovat z vítězství.

Začalo se jako již tradičně prvním deblem mužů. Tomáš Míča s Ondrem bojovali proti velmi zkušené dvojici soupeřů a bohužel ve finále třetího setu naši padli. Soupeř tak šel do vedení. Co nedokázali kluci, tak na jedničku zvládly holky Janča Havlová s Doubravkou. Jasně si ve dvou setech poradily se svými soupeřky a rychle naše holky srovnaly celkové skóre. Další bodík potom přidali na dvojce deblu Máca s Mitchem. Až na lehký výpadek v koncovce druhého setu jsme měli zápas pod kontrolovou a stejně jako Jokemu v béčku, tak i Mácovi Ubušinské soustředění přišlo vhod. Zelená je prostě zelená. Vedení 2:1 a následovali tři mužské singlíky, které naši borci zvládli na výbornou. Mitch udržel ve třísetové bitvě svoji přezdívku Neporazitelný. Ondra je již tradičním sběračem důležitých bodíku a Kuba ze sebe setřepal nervozitu z Kunovic , kde měl svoji premiéru a v domácím prostředí ukázal svůj potenciál. Svého levorukého zkušeného soupeře nenechal na pochybách, kde že to dneska zůstanou body. No jasně, zůstali doma.

A šlo se na mix. Velice pozkrovnu smečující Vorbič trpěl lehkými psycho problémy, ale naštěstí měl zocelenou parťačku v podobě Iris. Pár lexaurinu, rohypnolu, nějatá chechtavka a Tomáš trochu povolil ze svojí silné nervozity. Na kurtu jim to navíc velice klapalo a v prvním setu předváděli oba perfektní výkon, na který soupeř nenašel žádný recept. I v druhém setu si naše dvojice šla pro každý míček a získala další bod do celkového skóre. Ve sprše už Vorbič i žertoval, když všechny bavil tím, že v zápase předvedl prý i tři smeče. Všichni jsme se tomuto pěkně nasmáli. Ne! Tome , když míček musí klimatizace silou vůle přenášet na druhou stranu sítě, tak to není smeč. Fakt . Veř nám. Ale co nebylo dnes může někdy v budoucnu přijít a od Toma se z jeho rakety dočkáme pěkné pumelenice. Tomáš si tak dále udržuje velice pěknou serii, kdy bodoval ve všech posledních pěti utkáních a ukazuje jakou je posilou pro Kometu.

V závěrečném utkání si Janča H. došla pro sedmí bod a tak přes úvodní prohru našeho prvního deblu se zcela vývoj utkání otočil a naše céčko deklasovalo soupeře výsledkem 7:1. Podařilo se nám to co jsme v tomto utkání chtěli a to bodově odskočit našemu soupeři. V dalším utkání nás bude hostit ve středu 22.1. Žíznivý papoušek, který začíná pěkně klovat a rád by se usadil na bidýlku, které znamená postup do finálového play off.