10. 3. 2013

Áčko veze z Chropyně luxusní výsledek

Na dnešní neděli 10. března, je naplánované semifinále našeho áčka ve 2.lize. Soupeřem je tým Chropyně A. Ráno jsme vyrazili v plné síle k prvnímu utkání do Chropyně. Z Brna dvě auta , jedno s hráči a druhé plné fanoušků – podpořit nás jely naše holky – Doubravka, Lisa, Simča a vedoucí oddílu Máca. Ze Slovenska dojelo auto s Lukinem, Luckou. V týdnu došlo ke změně v sestavě, kdy nemocného Braňa nahradil Lukáš. Před devátou ranní jsme se všichni nahmatali před tělocvičnou v Chropyni a mohli jsme začít naplňovat náš cíl, což byl samozřejmě co nejlepší výsledek na kurtech soupeře. Chropyni jsme letos v lize již dvakrát porazili, bylo pořeba to potvrdit i v Play off. Chtěli jsme venku alespoň remízku a doufali jsme i v zopakování zápasu ze základní skupiny. Tehdy, v mrznoucí první lednovou sobotu jsme vyhrali v Chropyni 5:3.

Dneska se začínalo oběma mužskými deblíky, dvojice Lukáš a Lukáš, druhý pár Mára a Tom. Naši borci na to vlétli jak se patří. Nutno hned na začátku podotknout, že soupeř byl dopoledne oslaben o svoji jedničku, Martina Schmieda, který nenastoupil zřejmě skrz únavu po turnaji GPC.

Takže zpět k zápasům. Komeťáci šli hned po deblech do vedení 2:0, což byl důležitý odrazový můstek. V dalším utkání přidaly třetí bodík Kléra s Luckou. Remizový bodík pak přidal "Plošina" na druhém singlu. Poté přišli na řadu další mužské singly a to první s Tomášem na naší straně a třetí, kde naskočil Mára. Oba zápasy šly do třetích setů. Mára si třetí set vybojoval, naopak Tomáš do třetího setu pustil soupeře. Třetí sety byly na obou kurtech bojem o každý míček. Mára měl navrch, Tomáš ztrácel. Před koncem setu se to začalo obracet. Mára pouze dotahoval a Tomáš sprintoval s bodíky, aby dotáhl svého soupeře. Bohužel v koncovkách obou zápasů se radovali hráči Chropyně a snížili stav na 2:4. Pak však přišla na řadu Lucia. Nikoho nenechala na pochybách, jaká je to posila. I s mírným vypuštěním tempa v koncovce druhého setu jasně vyhrála. V mixu, Lukáš Konárek hlídal lehce nervozní Kléru, aby nedošlo k nějakému překvápku. Nakonec z toho byla také dvouseteová výhra. Celkově tedy fantastických 6:2 pro KOMETU !!!!!!.

Všem fanouškům připomínáme, že odveta – s postupovými nadějemi – je na programu dnes večer na Kuklendě od 19:00 hod.

Hráčům ještě přejeme dobrou chuť při obědě ve Steak house K1. Moc to nepřehánějte se stejčky!!!! Večer vás čeká špil o finále 2.ligy !!!!