Akce

« Červenec 2020 »
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
3. 11. 2019

2.liga dospělých - 3.kolo – 9. 11. 2019 - 09:00

PROPOZICE 3. kolo II. ligy JM oblasti smíšených družstev dospělých v badmintonu TERMÍN: sobota 9.11.2019 POŘADATEL: TJ SOKOL BC RSC Brno Tuřany MÍSTO KONÁNÍ: Badminton Líšeň Úlehlova 3050/16 (areál Zetoru) Brno – Líšeň 628 00  ZAHÁJENÍ: 9 :00 hodin ÚČASTNÍCI: TJ SOKOL BC RSC Brno…

Celý článek

20. 10. 2019

4.liga dospělých - 3. kolo – 9. 11. 2019 - 09:00

9:00 hod SKP Kometa Brno–RS Badminton„C”- SK Brno Slatina„C” 9:00 hod SKP Kometa Brno–RS Badminton„D”- BC Badmen Brno„A” 11:30 hodSK Brno Slatina„C” -BC Badmen Brno„A”

Celý článek

4. 9. 2019

O NEJ „BÓCHAČA“ A „KOC“ – 30. 10. 2019 - 08:15

6. ROČNÍK TURNAJE DVOUHER O BRNĚNSKÉHO „BÓCHAČA“ A BRNĚNSKOU „KOC“ Termín: středa 30.10.2019 poslední den prázdnin Místo: hala badminton Líšeň (6 kurtů) Areál Zetor www.badmintonlisen.cz Adresa: Brno, Úlehlova 3050/6 Disciplíny: dvouhra chlapců U 11 a dvouhra dívek U11 –…

Celý článek

28. 9. 2019

2. kolo - II. liga Kometa A – 20. 10. 2019 - 15:00

Pořadatelem 2.kola II.ligy je naše Áčko. Utkání mezi: SKP Kometa Brno – RS Badminton„A” SK Brno Slatina„B” TJ Chropyně„A” BC Premiera Brno„A” se odehrají od 15:00 v Líšni na Zetoru.

Celý článek

30. 9. 2019

2. kolo - III. liga Kometa B – 20. 10. 2019 - 10:00

2. kolo III. ligy odehraje naše Béčko v neděli 20.10.2019 v Kunovicích proti domácímu Béčku (od 10 hodin) a Áčku (od 12:30).

Celý článek

14. 10. 2019

2. kolo - IV. liga Kometa C – 19. 10. 2019 - 13:00

2. kolo IV. ligy odehraje naše Céčko v sobotu 19.10.2019 v Chropyni proti domácímu Béčku (od 13 hodin) a Žíznivému Papouškovi (od 15:00).

Celý článek

12. 9. 2019

1. kolo - III. liga Kometa B – 6. 10. 2019 - 12:00

1. kolo III. ligy odehraje naše Béčko v neděli 6.10.2019 na Kuklenské proti Kuklenské A (od 12 hodin) a Premiera B (od 14:30).

Celý článek

17. 9. 2019

1. kolo - IV. liga Kometa C a D – 6. 10. 2019 - 08:00

1. kolo IV. ligy odehraje naše Céčko a Déčko v neděli 6.10.2019 od 8 hodin doma na Zetoru. Soupeři budou Slatina C, Kuklenská B, Badmen A a dojde i na derby mezi Céčkem a Déčkem.

Celý článek


badec.cz Sport pro tebe INA Sport Elan
Kometa na Facebooku
vytvořila MEDIA AGE Media Age logo